Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 3 treasure goblin...

Diablo 3 treasure goblin áradat ez mi volt?

Figyelt kérdés

A minap egy szokványos bounty, nephalem rift farmolás közepette egyszer csak egy olyan helyszínre vetődtem a hirtelen szerzett sorstársakkal ahol nem vicc olyan 8,9 netán 10 d különböző típusú treasure goblin volt egy helyen *-*

Ledöbbentem majd szépen kitakarítottuk a helyszínt.Egyszerűen mindenre próbáltam rátenni a mancsomat amire értem delirium közeli állapotba kerültem az a loot mennyiség ami ott volt utána már pofátlan volt.Olyan volt mint 2 adagnyi treasure realm látogatás talán még több is :O

2 éve játszom kisebb megszakításokkal ,de velem ez most fordult 1 ső alkalommal elő.De lehet ,h eddig mindig kimaradtam belőle?



2015. márc. 11. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális jelenség, csak eddig csúsztál le róla.
2015. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Hát TyLOSS Lannisterrel találkoztál-e már? :)
2015. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kocka
2015. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rainbow goblin még ütősebb. ;)
2015. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A rainbow goblin még ütősebb. ;)"


Wyrmshire-be össze lehet dobni a staffot, amivel goblin nélkül is le lehet menni. De "Cow level is a lie." :)

2015. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rainbow golbin whimsydale-be visz, a staff pedig whimsyshire-be. néven kívül más különbség egyébként nincs.

egyszer nekem is ilyen, egész folyosó tele goblinokkal, durva loot volt, de én végre a vaultba szeretnék eljutni.

2015. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A rainbow goblin elég gyenge szerintem csak abba a kislány álom világba visz át XD

Onnan lehet valami extrát szerezni?

A póni hentelés élményén kívül? :)

A vault és a treasure realm között mi a különbség ?

2015. márc. 11. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!