Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 telepítőlemez...

Windows 8.1 telepítőlemez készítésekor elég ha csak belehúzom az iso fájlt a dvd-re?

Figyelt kérdés
sajnos valamiért nem tud írni a gépem amin windows 7 fut, olvasni viszont tud (csak az üres dvd,cd-ket nem látja, elkezdi porgetni de nem csinál vele semmit), de van egy xp-s gépem is az látja az üres dvd-t. Csak simán ráhúzom a fájlt és kiírja vagy kell hozzá esetleg egy nero vagy hasonló program?

2015. márc. 11. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Író programokban van lemezkép felírás opció, úgy fogja telepítőlemezként kiírni. Ha az isot írod fel, akkor azt is csatolni kéne virtuális meghajtóba, amit nem tudsz megtenni telepítés előtt biosban...
2015. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csinál vele semmit, mert üres. Kellene egy íróprogram amivel meg tudod írni. Sok évvel ezelőtt én is azhittem a CD ugyanúgy írható mint egy HDD, de nem. Kell hozzá egy íróprogram is, ami feltételezem nincs a gépeden. Töltsd le az ImgBurn nevű programot, telepítés és a program indítása után válaszd a Lemezkép írása lemezre lehetőséget. Máshogy nem lesz jó a telepítő.
2015. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akit érdekel hogyan készítettem el a műkodő lemezt:

1. Letoltottem egy iso fájlt

2. letoltottem a Windows 7 USB/DVD Download Tool (ne tévesszem meg a windows 7 ugyan úgy jó a 8.1-hez is)

3. ezzel a progival kiírod a dvd-re az iso-t (nekem windows7 lemezkészítés és 8.1 lemezkészítés kozben is 99%-nál hibát írt ki de ne tévesszen meg műkodni fog)

4. aztán telepíted ahogy szokás. nekem elsőre nem sikerült bebootolt tőle a windows 7-em ami telepítve volt amit még mindíg nem értek miért de másodjára már simán elkezdte a telepítőt. mai napig tokéletesen fut a 8.1 mindenkinek csak ajánlani tudom

2015. márc. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!