Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni nekem?

Tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Tegnap újra akartam volna telepíteni a win 7 et úgy hogy teljesen megformázom a whinyót de a formázás lehetőséget a telepítés során nem adta ki.Mikor kiválasztottam hogy hova szeretném telepíteni akkor annyit írt ki hogy van egy régebbi verzió és ha folytatom akkor csinál egy windows.old nevű mappát ahol a régi windows lesz.Megpróbáltam ezzel a lehetőséggel újratelepíteni de a telepítés során hiba lépett mindig fel(lemezről telepítettem és legalább 3szor akkor nem volt semmi baj)Mivel nem sikerült megpróbáltam win 8 at telepíteni de az a telepítő se adta ki a formázási lehetőséget viszont sikeresen lett telepítve.Kerestem bootoló programokat particionálókat de egyikkel se sikerült megformázni.Indításkot hiába van a lemez a lemezmeghajtóban a windows telepítő nem indul el róla.Próbáltam többek között a gparted live el is de az se segített.Olvastam még hogy a biosban kell valamit állítani de ahoz nem értek.Milyen megoldás van még erre a problémára?
2015. márc. 11. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

itt a haladó beállításokra kattintasz

[link]


itt pedig oda ahova a nyíl mutat.

[link]

2015. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

" win 8 at telepíteni de az a telepítő se adta ki a formázási lehetőséget "


Van mikkor két lehetőség van: az elsőt nem tudom, a másik valami: Advanced vagy Custom, ott tudod formázni a partíciót, windows 7-nél nem tudom hol van, gpartednél nem tudom hol van, de ott is lehet formázni

2015. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a 2.linken található képkockáig sikerült eljutnom viszont ott nem adja ki a drive options advanced funkciót csak a bal oldalon található 2 funkció közül enged választani
2015. márc. 11. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
előtte melyikre mész a frissítésre vagy a haladó beállításokra?
2015. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
haladó beállításra mentem
2015. márc. 11. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem eddig mindig ott volt meghajtó beállítások. Akkor fogalmam nincs ilyennel még nem találkoztam de mindjárt rálesek.
2015. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy indítod a telepítőt? Ugye nem a rendszerből, hanem a dvd-ről bootol be a gép.
2015. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
annyit tudtam csinálni hogy mikor bekapcsoltam a gépet beraktam a telepítőlemezt és újraindítottam a gépet viszont nem olvasta be a lemezt ezért csak akkor bírtam a telepítőt indítani ha teljesen betöltötte a rendszert
2015. márc. 11. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
biosban kell beállítani, hogy a dvd-ről bootoljon. Ha meg be van állítva csak nem olvassa akkor meg hibás a lemez.
2015. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy tudom a biosban ezt beállítani?
2015. márc. 11. 19:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!