Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Freemake Video Convertáló...

Freemake Video Convertáló müködéséhez kell, hogy a gépemen legyen a NET Framework program is?

Figyelt kérdés

Letöltöm a Freemake V.C. programot,de nem indul el"hibát észlel" Most olvastam: hogy, kell hozzá a NET Framework is?!

Jól értelmezem? Segitsetek,nagyon kezdő!! vagyok ezekhez,meg

hát idős (73év) kb.2 éve kezdtem ismerkedni,autodidakta modón, ezzel a számitógépes világgal..

Köszönöm,ha irnátok.

Üdv:Old Boy



#letöltési probléma.
2015. márc. 12. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szükséges igen de telepítéskor nem ajánlotta fel hogy felrakja azt is?Csak annyit ír hogy hibát észlel?Itt egy ismertető linkje, a végén írja a lényeget:

[link]

2015. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen!Letöltés után felugrik a tálcára,majd hosszas idő útán

kirja: A(z) Freemake Converter hibát észlel, ezért leáll.kb

ezt!

2015. márc. 12. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A telepített programok listáján szerepel a Microsoft.NET Framework valamelyik verziója?Milyen operációs rendszered van?/Windows XP,Windows 7,Windows 8/A frissítéseivel hogy állsz?Nincs ott a nem kötelező frissítések között egy erre vonatkozó?Ha nagyon nem akar menni akkor használj Format Factory-t vagy Any Video Converter-t,ezek ingyenesek.A Format Factory-t az Eset/Nod 32 lehet vírusosnak fogja nézni.
2015. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már persze ha az van neked, a többi vírusirtó nem tudom hogy reagál rá.
2015. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3/4 és 4/4 nek köszi a választ!

XP-m van!Megnéztem a telepített progikat,találtam jó pár

NET Framework-ot!(most melyik M.Framework ??) Ehhez hülye vagyok.Tovább keresgélés-google-találtam ezt:Microsoft Net

Framework programok helyreállítása a számítógépen! Belementem,és lefutattam.

Most gyönyörüen müködik a Freemake Video Converter!

Csak megérzés(nem tudás!!) volt ami vezérelt...

Üdv,és köszi:Old Boy

2015. márc. 13. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!