Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 fekete halál?

Windows 7 fekete halál?

Figyelt kérdés
Ma mikor bekapcsoltam a gépet, a windows logó után csak egy fekete képernyő fogadott, a kurzor látszik, de nem reagál a feladatkezelő stb. Mi lehet a baj? Másik gépbe átraktam a merevlemezt, ott is ugyanez volt a probléma.

2015. márc. 12. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az explorer.exe valamiért befagy induláskor. Egy linux CD-vel mentsd le az adataidat, aztán rakd újra.
2015. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az adataimat amúgy is le tudom menteni, mert másik gépben látom a vinyón lévő dolgokat, csak arról bootolni nem tudok. Örülnék neki, ha nem kéne újrarakni a gépet... esetleg valahogy a registry fájlokat visszaállítani?
2015. márc. 12. 18:08
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Csökkentett módba se indul? Mert ott megpróbálhatnál egy rendszer visszaállítást.
2015. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban is ugyanez. Rendszervisszaállítást meg nem tudok, mert nincs mentett pont amit vissza lehetne állítani.
2015. márc. 12. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nem használsz panda vírusirtót? Most olvasom, hogy annak a frissítése éppen ma felhasználók ezreinél okozott ilyen problémát.
2015. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem használok.
2015. márc. 12. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor marad az újratelepítés.
2015. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, már készülgetek rá, holnap majd megejtem... köszi azért a válaszokat.
2015. márc. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!