Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ne tudok válogatni a...

Miért ne tudok válogatni a windows 8.1 ben a frissítsek között?

Figyelt kérdés

A telepítés után beállítottam hogy "én döntöm el hogy letöltöm és telepítem e azokat"


Most megkerestem az update-t talált is 500 megabájtnyi frissítést, de csak arra tudtam rámenni hogy letöltés, de hol tudok válogatni hogy mit telepítsen? Ez a mocsok most mindent felrak azt is amit nem kéne mert letöltöm a gyártó oldaláról a legfrissebbet....


2015. márc. 13. 02:20
 1/8 anonim ***** válasza:

a frissítések csak jók(feltéve ha nem hibásan jönnek a microsoft-tól)


Ugye van a Gépház, de megmaradt a Vezérlőpult is


szerintem a vezérlőpultot nem kell bemutatnom hogy azt hogy kell használnod

2015. márc. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:
Márpedig a Windows Update-ben tudod kiválasztani ( a frissítés neve előtti kis négyzetből kivenni vagy beletenni a pipát ), hogy melyiket akarod telepíteni.Egy kijelölt frissítésen jobb klikk és el is rejtheted.
2015. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, de ez hol van? Windows 7 en rámegyek mondjuk hogy fontos vagy ajánlott frissítések és ott van...

Itt hiába kattintgatok rá izzadásig tényleg nem hozza be csak telepíti mindet.

Valamit vagy én nézek félre nagyon vagy tényleg máshogyan lehet oda eljutni mint 7 en.

2015. márc. 13. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
ha 8.1-ed van(itt ugye már van startmenü ikon), arra jobb klikk és ott van hogy Vezérlőpult és sok más, amit könnyen elehet érni
2015. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
8.1 em van és ott van a start gomb is de nekem arra a csempék jönnek be.
2015. márc. 13. 16:29
 6/8 A kérdező kommentje:

Már megvan miért, a vezérlőpultból tényleg azt a felületű update t lehet előhozni amit már ismertem a 7 ből. De a csempéknél jobbra fentt van egy kereső ha oda beiirom h update azzal is elő lehet hozni de ott ilyen lebutított felülete van és arra kell menni hogy részletek és akkor lehet csak válogatni.


Viszont azt tényleg nem értem h legfrisebb 8.1 em van amiben elvileg van start menü de csak a csempék jönek be ha rákattintok. Ha nem hiszitek le is videózom youtube ra úgy hogy megmutatom bennethogy 8.1

2015. márc. 13. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
JOBB klikk, de ha az asztalon vagy és lehúzod a szélső menü(jobb felső sarokba viszed teljesen az egeret és lehúzod az egeret) akkor ott Beállítások(fogaskerék) és ott is elehet érni a vezérlőpultot.
2015. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
videót akartam neked csinálni, de valamiért nem játszotta le a videót nálam, pedig index képe, és kb. 30MB-os mérete lett, ezért inkább fel se töltöttem, leírtam szövegben
2015. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!