Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam region lock, most hogy...

CraigVicious kérdése:

Steam region lock, most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ugyebár tavaly decemberben bevezette a Valve,hogy más régiókban vásárolt játékot nem aktiválhatsz a felhasználódon (személy szerint ezzel sosem trükköztem). Most elméletileg megszabták azt is,hogy a vásárolt játékokat hol játszhatod. Végülis ez sem akkora probléma...de ha elköltözök a saját régiómból akkor mi a helyzet? Akkor kuka az egész account és majd akkor vegyem elő ismét amikor visszaköltöztem? (Nem szívesen tenném,mert elég szép kollekcióm van és nem szívesen mellőzném.) Valaki tud valami megoldást esetleg ilyen helyzetre?

2015. márc. 13. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne
2015. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha elköltözöl, akkor nem játszhatsz a korlátozott játékkal. De ez külföldre költözést jelent, azon belül se feltétlen a szomszéd országokat.
2015. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!