Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért baj az ha valakinek...

Miért baj az ha valakinek Windows 7 ultimate van a gépen?

Figyelt kérdés
Mindenki leszólja érte a másikat, mert minek ha úgyse használod ki. Miért van ez? Nem lesz attól lassabb a rendszer.
2015. márc. 13. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak több helyet foglal a memóriában és a merevlemezen. Úgyhogy minek, ha úgyse használod ki?
2015. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ordít róla, hogy kalózverzió. Racionális vásárló ugyanis ritkán adna pénzt a benne lévő teljesen felesleges extrákért, amiket egyébként soha nem fog használni.
2015. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De lassabb lesz a rendszer mert több felesleges szolgáltatás fut. Több szolgáltatás = több errőforrás.
2015. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mennyivel fut több szolgáltatás a bitlockerrel, ha be van kapcsolva azon kívül nem hiszem, hogy tudsz mást mondani ami nagyon zabálja a gépet.
2015. márc. 13. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha.Az otthoni /nem céges/ Windows-oknak /verziótól függetlenül/vajon hány százaléka legális okostojások?Ha valakinek Home Premium van akkor nem olyan feltűnő hogy illegálisan jutott hozzá?Nagy csel,gratulálok.Kicsit több helyet foglal,hú mekkora probléma.A fölösleges szolgáltatásokat mellesleg ki lehet kapcsolni.Az én Win 7 Ultimate-em alapállapotban el van kb. 700 MB RAM-mal,lehet csodálkozni.
2015. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En 300 mb rammal hasznaltam kb 1 évig es nem omlott ossze a rendszer😊
2015. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!