Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PowerPoint idő beosztása?...

PowerPoint idő beosztása? Óra, makró, program?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdára kell egy prezentációt csinálnom, azonban maximum 10 másodperces eltérés lehetséges a megszabott időkerethez (5 perc). Mit ajánlotok az idő mérésére? Ti hogyan szoktátok figyelni az időtöket?

Gondoltam egy rendes analóg órára, azonban akkor tuti elcsúsznék, ugyanis erős lámpaláz közepette nem fogom tudni folyamatosan figyelni, hogy mennyi van még hátra. Karóra dettó. A ppt fájlt pendriveon kell bevinni, így mindenféle külön feltelepíthető szoftver kiesik a lehetőségek tárházából. Makróval próbálkoztam, online sablonokkal sikerült megoldani a visszaszámlálást, azonban ezt nem tudtam kiterjeszteni több diára. Bármi ötlet?



2015. márc. 14. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlás, tudd előre, mit mondasz és milyen hosszan.
2015. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a hétre kell még két másik projektet is befejezni, úgyhogy nem állok túl jól az idővel. Viszont teszem amit tehetek!
2015. márc. 14. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ha a mondat közepén magától ellapoz, az még rosszabb, mintha rögtönöznöd kell.
2015. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Uh, ezt baromira rosszul fogalmazhattam meg. Látszik, hogy ma is csak 2 órát tudtam aludni...

Nos tehát, nem, nincs szüségem automatikus diaváltásra, semmi hasonlóra. Pusztán annyit szeretnék, hogy legyen az egyik sarokban egy kis visszazsámlálás, ami mutatja, hogy a teljes 5 perces keretből mennyi van még hátra. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem most már értitek a problémám.

2015. márc. 14. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szúrj be egy órát a sarokba, és kész.
2015. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!