Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépen lévő win 7 lefagy...

Hspityu kérdése:

A gépen lévő win 7 lefagy bootoláskor. Csökkentett módban is. A win 7-et pendriweről telepíteni próbáltam, de a nyelv kiválasztása után lefagy. Ki mit tenne? Formázzam a winchestert egy másik géppel? Egy 250db-os SSD winyóról van szó

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Parted Magic-et töltsd le, és az abban levő erase disk funckióval reseteld az SSD-t (internal secure erase). Nem biztos, hogy segít, de ha az a baj, hogy nincs rendesen TRIM-elve, akkor segít.
2015. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom símán kírjam cd-re vagy pendivera vagy kell egy bootolható lemez,pendriwe készítés is hozzá?
2015. márc. 15. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, lehet lemezről is, meg pendrive-ról is.
2015. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 7headsdragon válasza:
Szerintem meg itt még nem szól bele a vinyó a fagyásba. Mivel még csak ezután fog majd fájlokat másolni a vinyóra. Meg kellene nézni egy memtest, vagy hogy nem-e melegszik valami esetleg minden fölös cuccot lehúzza a lapról, akkor is csinálja-e.....
2015. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most a rossz geprol irok linuxos a billentzuyet,nincs ekezet.

Most jol mukodik de a win 7 oprendszert nem tudom,hogy javitsam a Parted magic<cal.

Megnezek egy ujraindulast mindjart, egy viruskeresest megcsinaltam az elobb.

Hogy tudnek lemezkepet betolteni ezzel a linuxos progival,vagy vissza'llitani rendszert?

2015. márc. 15. 12:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a Win 7 tovabbbra sem toltodik be,a parted magiccal tudom csak hasznalni a gepet.Esyem sincs hoyya mit csinaljak me'g.A particio torlest me'g halogatnam,nem tudom pontosan mi lesz ha torlom az egesz C meghajtot.

:(

2015. márc. 15. 13:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Köszönöm a segítséget,a Parted Magic annyit segített,hogy be sikerült hozni a win 7-et.Itt csináltam egy rendszer visszaállítást,ami után a vírusírtót futtattam rendszerbetöltéskor.Nagyon sok vírust és hibát talált,ezért újra kellett telepíteni a win 7-et.Meg hozzá a sok mindent,még most is telepítem a gépet,viszont most már jól működik.Köszi a segítséget.

2015. márc. 16. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!