Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos tabletemről eltűnt...

Androidos tabletemről eltűnt a Skype. Miért?

Figyelt kérdés

Telepített, többször használt Skypom gyakran elfelejti a bejelentkezési adataim. Megadás után rendben bejelentkezett.

Most meg a bekapcsolás és a megszokott ikonra kattintva "nincs telepítve" üzenenet kapok. Újra telepítésnél meg "ismeretlen hiba: -24".

Mivel tök kezdő vagyok Android ügyben, külső eszköz segítségével eltávolítottam minden skype könyvtárat és fájlt, valamint az apps.xml fájl Skype bejegyzését. Újabb telepítési kísérletem is az ismeretlen -24-es hibánál akadt el. Az új Skype bejegyzések meg nem keletkeztek. Ebbőlarra gondolok, hogy nem jut el még a telepítésig, pedig valami vacak letöltését elvégzi.

1. Mi okozza a telepítés meghiúsulását? (-24 hiba)

2. Az Android rendszerek ilyen instabilak, vagy csak nekem van pechem?

3. A tabletekre lehet-e új Androidot telepíteni saját ízlés szerint, lehet-e frissíteni, vagy ez egy beégetett rendszer?

A cuccom: Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3G



2015. márc. 15. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Aki ilyen olcsó névtelen vackokat vesz, annak számítania kell arra, hogy gagyi az eszköz. Amiket leírtál azok szerintem szoftverhibák. Kérdésedre válaszolva, az Android rendszer stabil, ha megfelelő eszközön futtatják, ezek az olcsó vackok nem érik meg az árukat. Ezekre biztos nem fogsz találni másik szoftvert. Szabadulj meg ettől és szerezz valami olyan tabot aminek neve is van, vagy legalább jók róla a vélemények. Figyelmedbe ajánlom a 2012-es Nexus 7 tabletet. A nexus név az android világában azt jelenti, hogy kiemelkedő. A nexus termékek ugyanis a google termékei és mint tudjuk a google-é az android. Tehát egyértelműen a saját eszközei a legjobbak. Én már évek óta használok pl Nexus 5 telefont és semmi baja nem volt idáig.


Ha a Nexus 7 nem nyeri el a tetszésedet, akkor vegyél ASUS vagy Acer tabletet. Azok használhatóak. Oh és kerüld a Samsung tabokat. Sok panasz van rájuk.

2015. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!