Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fantasy témájú MMORPG-t...

Fantasy témájú MMORPG-t keresnék, ha ismer valaki egyet, megköszönném ha leírná. Fizetős vagy Free to Play is jó, én alapvetően a Metin 2-vel játszottam a legtöbbet, és szeretnék újakat megismerni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a játék ne legyen kihalt,játszanak azért vele emberek.
2015. márc. 15. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes? ArcheAge, Dragon Nest, Tera, Aion... régen játszottam még olyannal, hogy Rohan Online, Silkroad. De ezek már biztos kihaltabbak... A legtöbb MMORPG fantasy egyébként...
2015. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja írtad, hogy fizetős is jó. Akkor Guild Wars 2, Elder Scrolls online. Bár utóbbi lehet, hogy ingyenes (lesz).
2015. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Elder Scroll nem havidíjas, de a program maga csak pénzért vehető. Azért gép függő is, pl. AION az CryEngine 2.0-es, nálam elment egy integrált HD4250-en 1280-ban, persze eléggé csupaszítva.

Viszont itt van a szintén CryEngine-es ArcheAge, az alá már kell egy sokkal combosabb gép, cserében tényleg sokkal szebb is. Mondjuk ArcheAge az F2P, de sok minden csak előfizetőknek érhető el. Persze előfizetést lehet venni játékban szerzett pénzen is, de azért sokat kell gürizni benne. (Ha saját házat akarsz vagy fix termelő melót, akkor érdekes.)

2015. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ránéztem a Guild Wars 2-re és nagyon bejön.

Lehet hogy beruházok rám ert ahogy látom nem havidíjas.

2015. márc. 15. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem havidíjas, de egyszer meg kell venni.
2015. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!