Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb arc retusáló Androidra...

Legjobb arc retusáló Androidra (manuális "blemish" opcióval)?

Figyelt kérdés

Konkrétan olyat keresek, amiben a bőrhibákat (blemish) úgy lehet eltüntetni, hogy én pöccintek oda, ahol van, de akár az egész arcomat is kisimíthatom vele,a ha végigpöccintgetem. :)

Tehát nem olyat keresek, aminél csak egy csuszka van lent, és azzal automatikusan az egész arcot retusálja, és nem is Acne eltávolítót, ami csak kisebb pontokat tüntet el.


A Candy Camera jó lenne, csak az a baj, hogy nem lehet nagyítani közben (az előnézet is túl kicsi). A Photo Editor Max (és Pro) engedi a belenagyítást, ehhez hasonlót keresnék.


Tudna valaki ilyet mondani, lehetőleg ingyeneset?



2015. márc. 16. 22:41
 1/4 anonim válasza:
pixlr express ezzel lehet és még sok mást :) ha nem tudod hogy kell írj és elmagyarázom :D
2015. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Leszedtem a Pixlr-t, meg az Effect Express-t. A "Heal" lenne az a funkció, ha jól értelmezem? És azon belül a "Shine" talán, mert a Shade-nél világos lesz körülötte, a Spot-nál meg nem tudom, de az államra mentem, és a nyakamban lévő kendő színét is belekeverte vhogy. :) Az Effect Express-nél "Javítóecset" néven van hasonló.

A Pixlr-nél elég sok funkcióhoz le kellene tölteni vmi csomagot, ezek ingyenesek?

2015. márc. 17. 20:21
 3/4 anonim válasza:

igen minden ingyenes :)

Ha belekeveri a színeket akkor úgy csináld hogy nagyíts a kivánt részre és a retuspont méretén állits :)

2015. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké! Azóta már le is töltöttem hozzá a csomagokat. Köszi!
2015. márc. 20. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!