Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jogtiszta windows 7, de...

Jogtiszta windows 7, de megsérült a termékkulcs. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A gépemen jogtiszta windows 7 fut. Meg van az eredeti telepítő lemez, és a szabály szerint a matrica a gép tetejére ragasztva.


Sajnos, a 3 éves zsivány gyermekem még valamikor tavaly elkezdte lekapargatni a matricát, és mire észbe kaptam, letépett belőle egy részt, az első pár karakter olvashatatlanná vált. Sajna sehová sem volt felírva. :(


Mivel gondot nem okozott, hagytam a csudába, el is felejtettem.


De mára már nagyon be volt lassulva a gép, netezés közben mindig kiírta, hogy lassú a windowsom, tisztítani, javítani kellene. Gondoltam, első körben javítom a windows szerveren keresztül, meg is tette, de kérte a termékkulcsot. Ekkor jutott eszembe, hogy hopp, annak az első néhány karaktere hiányzik. Így ennek hiányában nem lett regisztrálva a gép. Most két percenként megáll a tudomány, és felhívja a figyelmemet, hogy szoftverhamisítás áldozata lettem, és nem eredeti windowst használok, regisztráljak. Elég bosszantó.


Mit tudok tenni?


2015. márc. 17. 14:21
 1/6 Tengor ***** válasza:

Jól értem, hogy a régi telepítést azt teljesen letörölted? Abból még vissza lehetett volna nyerni a termékkulcsot.

A számla ellenében az MS ad kulcsot, szerintem őket keresd meg!

2015. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 karakter tán annyira még nem vészesen sok, kezd el próbálgatni :D aztán ha sikerült írd fel valahova :D
2015. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegyél itt egy próbát:

[link]


Vagy ha megvan a bolt, ahol vetted, akkor talán ott is megér egy kérdést.

2015. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem töröltem le a régi telepítést, csak javítani akartam a win szerveren keresztül. Beraktam a telepítő lemezt, egyből ezt ajánlotta fel, hogy az interneten keresztül hozzáférhetőa frissítés, ajánlott azt elfogadni. Úgy állítottam be, hogy a fjlok és alkalmazások megmaradjanak. Vagy 3 óra hosszat dolgozott, és utolsó lépésként kérte a termkkulcsot. Mivel ezt nem tudtam megadni ( az első karakterek hiányában), így úgy vette, hogy nem jogtiszta a win. Pedig az.
2015. márc. 17. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:

"2 karakter tán annyira még nem vészesen sok, kezd el próbálgatni"


Kb. 3844 lehetőség. Hát nem is tudom.... :)

2015. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem törölted le, akkor ezzel próbáld. [link]
2015. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!