Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Gameforge...

Letöltöttem a Gameforge Live-ot. Hogyan jelentkezek be?

Figyelt kérdés

Valamint a "JÁTSZ MOST" opció alatt található egy "Nincs azonosítód? Regisztrálj most" opció is. Regisztrálni szeretnék, hogy legyen egy azonosítóm, és végre tudjak játszani a Metin2 nevezetû játékkal, azonban a 3. lépésél el vagyok akadva. Ez a harmadik lépés:

"Töltsd le a Gameforge Live-ot és telepítsd a Metin2-t."

Le van töltve, a játék szintúgy, ezért nem engedi mégegyszer letölteni.



2015. márc. 17. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajajj... Nagy káosz van itt... Kezdjük az alapoknál... NEM KELL regisztrálni sehova. Azt csak akkor kell, ha nincs metin2 azonosítód. Ha van, akkor felejtsd el a regisztrációt. Egyszerűen csak a "JÁTSZ MOST"-ra kell kattintani, és elindul a játék. Gameforge Live óta megváltozott a játék indítása... Először is töröld a régebbi metin2 verziódat, ami fenn van a gépeden... Ha letörölted, akkor töltsd le az új verziót a Gameforge Live-on keresztül. Ennyi...
2015. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De igazából az egész Gameforge Live klienst ki lehet kerülni, ha a játék mappájából indítod el a játékot a metin2.exe-vel.


Ha rákattintasz a "JÁTSZ MOST"-ra, akkor elvileg be kel lhoznia egy panelt, nem? Ott pedig rá kell kattintanod jobb alsó sarokba na "játék indítása" gombra, és elindul.

2015. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bejelentkezni majd a játékon belül kell, felejtsd el a GF klienst. Ha pedig totál nincs regisztrációd a metin2-re, akkor regisztráljál a honlapon: www.metin2.hu
2015. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Töltsd le a Gameforge Live-ot és telepítsd a Metin2-t."

Le van töltve, a játék szintúgy, ezért nem engedi mégegyszer letölteni.


Már megcsináltad ezt a lépést, akkor meg nem értem, hogy mi a problémád?!

2015. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azonban a bejelentkezésnél kér egy ID kódot. Én azzal nem rendelkezem.
2015. márc. 17. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondtam már, www.metin2.hu oldalon regisztrálj, és azzal tudsz majd bejelenetkezni a játékban.


Ki kell választani a szervert, a birodalmat, a kasztot. Jobb, ha tanulmányozod előtte a dolgokat a kasztot illetően, de én Pegasus szervert javaslom, azon vannak a legtöbben.

2015. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!