Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítése után...

Windows 7 újratelepítése után drivereket, hogyan?

Figyelt kérdés
Ha újra rakom a windowsr akkor ugyibár nem lesznek femt a driverek,de csak a videó kártyának van meg a telepítője , van olyan program amit ha telepítek akkor az felismeri,hogy mihez mi kell és le is kapkodja?

2015. márc. 17. 17:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve pendrive-ról hogyan tudom telepíteni?
2015. márc. 17. 17:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Az alaplapod gyártójától szedd le a dirvereket, ne használj illesztőprogram kereső programokat és a Windows Update-n keresztül se telepíts semmihez illesztőprogramot.
2015. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 donfetibo ***** válasza:

Vannak olyan programok igen pl._Driver Génius Prof. meg ilyenek de én nem ajánlanám őket, mert más dolgokkal helyettesítik a drivereket!

A legjobb ha gyártó honlapjáról töltesz le. Nem írtad szgéped, hogy milyen típusú de pl. ha Inteles az alaplapod chipszetje akkor INTEL.COM ha videó-kártya Ati akkor AMD.COM és ott a Driver & Supports-nál meg találod hozzá való és legfrissebb drivert!

2015. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Processzor: Intel pentium G2030 2*3GHZ 3MB cache

DDR3 ram: 6GB

videókártya: Nvidia Geforce gtx650 TI 2GB

Alaplap: GIGABYTE GA-H61M-S1

60GB SSD

160GB-s SATA vinyo

DVD író

Ez minden amit tudok a gépről.

2015. márc. 17. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Annyit fűznék hozzá, hogy nem csak maga a chipset, hanem a hardverek (alaplapok,AMD,Nvidia VGA-k, stb.) konkrét gyártóinál (ASUS,MSI,Sapphire,Gigabyte,Asrock, stb.) is fent vannak a driverek a honlapjaikon.


Tapasztalatom szerint ezek kisebb-nagyobb mértékben eltérhetnek (verziószában) a chipset gyártókétól.

2015. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

Itt válaszd ki a rendszered, majd az alábbiakat telepítsd:

Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Hang.)

Realtek LAN Driver (Ezután lesz neted a gépen.)

Más nem innen kell, csak ha felkiáltójeles eszközök vannak az eszközkezelőben, vagy valami helytelenül működik.

A videókártya illesztőprogramját innen tudod letölteni:

[link]

2015. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Processzornak kell driver?

Vagy oké , kell a hang meg a video driver meg az internet , de még mi kell?

2015. márc. 17. 18:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Ami kell, azt linkeltem. Ami még kellhet, az közben fog kiderülni, előre nem tudom megmondani. Processzorhoz nem kell drivert letöltened.
2015. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Találtam pár alaplap drivert is , bár ehhez ami nekem van pont nem , akkor nem is kell foglalkoznom vele?
2015. márc. 17. 21:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Első körben csak azzal foglalkozz, amit linkeltem. Más nem kell, főleg nem egy másik hardverhez való illesztőprogram.
2015. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!