Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a rajztábla?!

Miért nem jó a rajztábla?!

Figyelt kérdés
Az egyik barátom van egy rajztáblája(EasyPen i405x) és kölcsönkértem még régen...utána visszaadtam (kb. 1 héttel ezelőtt), de ma el kellett kérnem megint, mert rajzversenyre megyek..és próbálok rajzolni(a program Paint Tool SAI), de akármennyire próbálom nem akar vékonyabb vonalat húzni, hanem csak ilyen durva vonalakat...eddig meg ugye attól függött, hogy mennyire nyomom rá :/ Segítsetek, nagyon sürgős a verseny határideje ezen a héten vasárnap lesz!! :///

2015. márc. 18. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a barátot kérdezd meg, hívd át segíteni, mert esélyesen ez az egy van ebből a kütyüből az egész országban, úgyhogy itt aligha kapsz választ, főleg sürgősen.
2015. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Nem értek hozzá, de nem ugyanez a probléma véletlenül?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2015. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát c: azért köszönöm :D
2015. márc. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!