Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játsza le rendesen...

Miért nem játsza le rendesen a lejátszóm a wmv formátumot?

Figyelt kérdés
KMPlayer-el próbálnám lejátszani de más lejátszókkal sem működik. Ha a gépet újraindítom akkor a videó pár másodpercig jó, de aztán hirtelen a kép megáll és csak a hang megy tovább. Ha megpróbálok ezután bármilyen wmv videót lejátszani már csak hangom van, de képem nincs. Próbáltam kodek újrarakást az sem segített.
2010. febr. 16. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad hogy messze kerülöd azt a wmv-t amelyik a problémát okozza mert lehet rosszul van kódolva? Vagy akármilyen wmv-t indítasz mindegyik ezt csinálja?
2010. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az összes wmv-mel ez van pedig a 90%-át régebben hibátlanul lejátszotta
2010. febr. 16. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kodek újrarakás dolgot nem értem. KMPlayer alapból tartalmaz kodekeket. Raktál fel mellé kodeket?
2010. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tartalmazza gyárilag is a kodekeket de úgy voltam vele hogy lehet hogy az a baj. De rájöttem hogy nem az mert más lejátszókon sem volt jó lejátszás előtte
2010. febr. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!