Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell felrakni jelszót...

Hogyan kell felrakni jelszót indításkor? Teljesen laikus vagyok, így le tudnátok írni lépésről lépésre? Angol nyelvű windows-om van. Windows 7 Ultimate. Csak bekapcsoláshoz szeretnék jelszót, semmi máshoz nem.

Figyelt kérdés

Újra lett telepítve a gépem (nem én csináltam), és most amikor bekapcsolom a számítógépet, akkor nem kér semmilyen jelszót. Teljesen laikus vagyok a témában. A windows-om angol nyelvű.

Keresgettem itt az oldalon, és volt is hasonló kérdés, de magyar nyelvű windowsra, az enyém meg angol.


Valamint az is érdekelne, hogy lenn jobb oldalt a vírusírtós ikon mellet ahol írja a nyelveket, oda hogyan rakhatok be még nyelvet, mert most csak angol és magyar van, nekem meg szükségem lenne a németre, és még 1-2-re. Csak akkor lenne rá szükségem, amikor írok.



2015. márc. 19. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Control Panel -> User Accounts -> Create password


2. Az a billentyűzetkiosztás. Control Panel -> Regional and Language Options alatt tudsz hozzáadni.

2015. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Sikerült! :D
2015. márc. 19. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!