Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ungrouped kicsi...

Hogyan lehet ungrouped kicsi svg-t csinálni?

Figyelt kérdés
Van az svgcleaner nevű kis progi, amin ha áteresztek egy svg-t, amit Inkscape-el csináltam, akkor jelentősen összetömöríti. Mondjuk ha pár sikidomot rakok csak bele, az eredeti akkor 3kb körüli, az svg cleaner után viszont néhány száz byte csupán. Egy baj van vele, hogy az svgcleaner rapszódikusan csoportosítja a sikidomokat, amit nem kéne, mert egy olyan helyre kel feltölenem, ahol követelmény az ungrouped shapes, ráadásul nem is értem miért lenne rá szükség, de hát ez van. Beállításokat nem találtam ebben a progiban. Ha az outputot újra megnyitom Inkscape-el, és megcsinálom az ungroup-ot, majd mentem, akkor természetesen megint telefossa az svg-t sok oldalnyi fölösleges dologgal és újra 3kb lesz a mérete. Tudtok valami megoldást? esetleg Linux alá valami konvertert, ami batch módban beállítható és futtatható sok ezer svg-re akár?

2015. márc. 21. 08:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!