Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet úgy haszn álni a Vibert...

Lehet úgy haszn álni a Vibert PC-n (windows 7), hogy azzal az okostelóval regisztrálok, amelyikkel később PC-n én beszélgetnék?

Figyelt kérdés
tehát egy emberrel beszélgetnék csak viberen, én pc-n, ő meg az okostelójával, csak épp akkor az ő telefonjával regelnék. lehet ugye?

2015. márc. 21. 12:01
 1/5 SP4C3 ***** válasza:

Valószínűleg nem. Mert a rendszer azt hinné, hogy saját magaddal beszélgetsz.


Nem próbáltam gépen, a baromi magas gépigények miatt... Mástnem megpróbálod és kiderül, hogy lehet-e, vagy sem.

2015. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyértelműen igen.Miután telepíted a vibert a pc-re,megkérdezi hogy mi a telefonszámod,vagy be kell írni valahova.Ezután a gépen és a telefonon is ugyan azok az üzenetek jelennek majd meg egy időben.Legalábbis nekem így volt.
2015. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja bocsánat.A viberhez saját szám kell.Pc-nek nincs telefonszáma.Úgyhogy nem tudsz neki az ő telefonjára üzenetet küldeni az ő telefonszámával.Vagyis lehetséges,mert azt is látod amit leírsz.Viszont akkor nem jeleníti meg külön hogy ki mit írt,hanem gyakorlatilag magadnak írkálsz.De mivel tudod hogy te mit írtál,a többi már csak a válasz lehet.Szóval végülis ha nagyon akarod akkor lehet. :) Jól bele bonyolódtam.:) Viszont akkor látni fogod a másik fél összes beszélgetését is.Ez pedig rá nézve nem biztos hogy szerencsés.Ezt meg kell beszélnetek.
2015. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na,rájöttem h mégsem lehet mert nem tudsz magadnak küldeni,szóval felejtsd el amit írtam.Soha többé nem válaszolok hulla fáradtan :) És bocsánat! :)
2015. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SP4C3 ***** válasza:
Kb. ugyanezt mondtam én is. :D
2015. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!