Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kalóz szoftverek illetve...

Kalóz szoftverek illetve legális vs illegális használatuk?

Figyelt kérdés
Minap olyan közegbe kerültem ahol az emberek megvették a szoftvereket. Elég furcsa volt számomra viszont kissé irigykedve használtam őket! Hisz az az övéké volt, nem csak egy krekkelt valami. De ha így nézzük veszek egy w|nd0w$t, egy TC-t de még akkor is ott van az összes film sorozat és játék amihez legálisan csak százezrekért lehet hozzáférni. Pl.: egy sorozat is ami TV-ben ment Kanadában sem legális tartalom a torrentoldalakon. Mit gondoltok ezekről. Megvonjátok magatoktól az élvezetet csak mert nem legális? Vagy megvesztek amit tudtok (pl szoftvereket) a filmet pedig megnézitek

2015. márc. 21. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
a felettünk állók(politikusok,rendőrök,katonák MINDIDENKI) arra tanítanak hogy lopj! miért vonnád meg magadtól ha ők mondják hogy tedd?
2015. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itthon letölteni és használni legális, megosztani nem. Mindenesetre aki szoftverért/filmért/zenéért pénzt ad, az sikeres ember nem lehet.
2015. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
regebb torrenteztem, de manapsag tobbre tartom masok munkajat, egyedul a win ami kaloz a gepemen.
2015. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
es nem vonom meg magamtol az elvezetet, olyan dolgokat hasznalok amik ingyenesek vagy freemiumok, azoknal meg nem sajnalok par fillert pluszba.
2015. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
egyébként ha zavar akkor linuxot használj ahhoz minden windowsos alkalmazásnak van megfelelője ingyen.. pl office-LibreOffice
2015. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sorozat/Film: NetFlix.

OS: Windows helyett Linux, ha nem játszol.

Játékok: Steam -> Ingyenesen játszható. (van egy pár jó cucc ott)

Programok: FreeWare, mindenre van alternatíva.

Ha a fentieket betartod, nem sok mindenért kell a kalózöbölbe fáradnod. Amiért meg mégis, azt ne reklámozd és nem lesz gond.

G.

2015. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] Sorry, Netflix is not available in your country yet.
2015. márc. 22. 11:27
 8/9 A kérdező kommentje:
nem a pénz se nem a lopás, hanem az. hogy mások munkája. politikus szintre nem akarok süllyedni de tényleg jobban esik nekem is ha fizettem érte és az enyém.
2015. márc. 22. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:
ez szép és jó.. de mikor szólnak melóhelyen,suliban vagy akárhol hogy hé ezt a programot használd már erre meg erre, megnézed neten és 150.000Ft a cucc akkor akármennyit dolgoztak vele akkor sem tudsz mit kezdeni.. abba meg ne menjünk bele hogy ha ennyire nem lenne nyereséges nekik akkor nem csinálnák,fejlesztenék stb..én csak játékkal tudok példálózni de letöltöm a játékot játszom (lehet végig is viszem..) majd mikor le van árazva valahol megveszem..
2015. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!