Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani ilyen program...

Tudnátok mondani ilyen programot / alkalmazást / bármit aminek ez a lényege?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy egy ember (vagy kidolgozottabb bábú) legyen a középpontban, lehessen mozgatni, hajlítani a testrészeit (hogy különböző pózokat hozzunk létre - ha ilyen nincs, akkor legyenek benne külön pózok). Mindegy hogy 2D vagy 3D ábrázolása van, csak arra kéne, hogy gyakoroljak különböző pózokat rajzolni. (Pálcikaember nem jó)
2015. márc. 21. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor a pivot kizárva :S
2015. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm az infót, de nekem az kéne hogy mivel tudok ilyen csinálni, nem az, hogy mivel nem. :)
2015. márc. 21. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

:D

2015. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de az a baj hogy pici és visszaugrik :)

Egy konkrét pózt szeretnék kialakítani vele, amit aztán legalább 10 percig tartania kell (ennél gyorsabban nem tudok rajzolni). Ezáltal szeretném megtanulni a különböző (az aktuális rajzhoz illő) testhelyzetek ábrázolását.

2015. márc. 21. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy pózokba állítható fabábu direkt mozdulatvázlatokhoz. Nem tudom mi a neve, én külföldön láttam, de szerintem itt is kapható. Ez az:

[link]

2015. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezért mondtam, hogy program kéne. Anyumék nem engedik az ilyen beruházást, mivel hobbi rajzoló vagyok, és ezért keresek ilyen PROGRAMOT. :/

Mindenesetre köszönöm. Más ötlet?

2015. márc. 22. 12:45
 7/8 anonim válasza:
Épp ma kezdtem el én is ilyesmit keresgélni, de egyelőre nem jutottam sokra. Ugyanakkor az IKEÁban találtam 1500 ft-ért 33 cm magas fa bábút, ami a célnak tökéletesen megfelel és úgy döntöttem arra fogok beruházni, ha nincs más. :)
2015. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Reggel volt egy kis időm, és találtam pár telefonos alkalmazást. 5öt töltöttem le, azok voltak ingyenesek, de nem voltam túlzottan megelégedve velük. Végül egy kínai névvel ellátott nagyjából megfelelőnek tűnt, ma ki is próbáltam, beállítottam egy figurát majd lerajzoltam. A célnak megfelelő.

Ezt iPhonera volt, de biztos van androidosra is.


Amiket letöltöttem:

MARA3D Human Anatomy Lite

Random Pose Free

PosablePro

Wooden Doll 3D

+ ami végül jó lett és aminek kínai karakterekkel van írva a neve, így nem tudom neked megnevezni.


Ilyen keresési szavakkal próbálkozz:

Wooden, doll, 3D, art, pose

Pl. 3d wooden doll, art pose, stb. Ezekre ad ki találatot. Fieztősből rengeteg van, de ha szemfüles és türelmes vagy, ingyenest is lehet találni. Hajrá!


(Ettől függetlenül én az Ikeásra beruházok, szívesen ajánlom.)

2015. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!