Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program ami értesít ha Email-e...

Alterion kérdése:

Program ami értesít ha Email-em érkezik (Outlook) [? ]

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan prgramot ami értesít (ha lehet Hanggal is) minden új beérkező Email érkezésekor az Outlook-omon annélkül hogy egy böngészőt kelljen egész nap nyitva hagynom és percenként check-elgetnem.

2015. márc. 22. 09:44
 1/4 PapaJoe ***** válasza:

Nézz körül a böngésződ "kiegészítőiben! A Firefoxban pl. van kifejezetten Outlook notifier ami jelzi,ha leveled jött.

Nekem special G.mail notifierem van de abba is több féle levelező rendszer megjelőlhető így az Outlook is !

2015. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha kiegészítőt teszek fel az is csak akkor működik amikor a Böngészőm épp fut, nem?

Megnéztem az Addon-okat de nem találtam Internet Explorer-hez semmit sajnos :S

2015. márc. 22. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Outlook eleve egy nem webes email-kliens, miért kéne hozzá böngésző???
2015. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megoldottam!

Windows 8.1-et használok és alapból van benne egy ú.n. "Posta" szolgáltatás ami folyamatosan figyeli az Email-jeimet és jobb felső sarokban értesítést ad ha új üzenetem érkezik (hanggal is jelzi).

Az egyetlen hátránya (ami egyben jó is) hogy úgy jelszó került a gépemre : Az Email címem jelszava, és csak ezzel tudok belépni a rendszerbe is.


Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2015. ápr. 6. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!