Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol ezen a konfigon...

Ddave25 kérdése:

Miért laggol ezen a konfigon a Windows 7 ultimate operácios rendszer? (többi lent)

Figyelt kérdés

Processzor:2x2,81 Ghz

Memoria(ram):2GB ddr2

Videokártya(GPU):ATI readon sapphire HD 3650

? miért laggolhat valami a Biosban v valami programmal gyorsabb lesz?



2015. márc. 22. 15:58
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy olyan sok program van a gépeden, hogy nem bírja a pc-d. Vagy letöltöttél valamit, amiben megbújt egy láthatatlan vírús!
2015. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nincs semmi olyan dolog ami tartalmazhet virust mert most telepitettem ujra csak uTorrent van és egy játék ami eredetija meg firefox
2015. márc. 22. 16:04
 3/7 meszike91 ***** válasza:
Processzor? A 2x2,81 Ghz lehet jó és szar is, írj pontos típust! Amúgy elég gyengus gépnek tűnik.
2015. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugye 32 bitest raktál fel?(Gyk-n meg kell, hogy kérdezzem..)

Am meg feladatkezelőben ott az erőforrásfigyelő és ott nézheted mi dolgozik annyira, hogy laggolj.

+msconfig-ból az összes fölösleges induló progit ki lehet lőni (ha van).

2015. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ultimate helyett Home Premium jobb lett volna. Kevesebb szolgáltatás van benne és így kevesebbet zabál. Nem sokkal, de egy ilyen gépnél már az is fontos lehet.
2015. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megvan mi volt a gond az volt a gond hogy frissen volt telepitve és azt a 200-300 frissitést fel de most élvezhetö :)(fojuk rá) ja és amugy igen 32 bites és tudom hülyén hangzik hol tudom megnézni mien a procim mert csak ugy vettem a gépet és kész vagyis hát a prcot nem én vettem se az alapot de talán még magtalálom na megvan legalábbis ezt irja : Intel(R)Pentium 4 CPU 2,80GHz 1,81 GHz
2015. márc. 25. 18:55
 7/7 A kérdező kommentje:
elirtam nem 1,81 hanem 2,81
2015. márc. 25. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!