Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok szintet lépni a...

Hogyan tudok szintet lépni a Steam-en?

Figyelt kérdés
Már 2. szintű vagyok, de már nem emlékszem, hogyan léptem szintet, de azért valaki elmagyarázná nekem? Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2015. márc. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
steamen van gyik olvasd el leírják
2015. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban úgy, hogy veszel sok játékot. Másik megoldás a kártyákkal kirakózni, de az lassabb és macerásabb.
2015. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nos hát igen.ténleg úgy hogy veszel sok játékot,de ez pénzigényes.Ha csak steam szintet akarsz lépni akkor ajánlom a kártyákat mert azok olcsóbbak(játék függő,van már olyan game aminél 0.06 1 kártya pl CS GO)és gyorsabb is,mert ha kigyűjtessz 1 kItűzőt akkor kapsz 100 tp-t de ha maxra viszed akkor már 500 at(vagyis 5 szint van 1 kitűzőnél),1 játék vásárlásakor/aktiválásakor viszont csak 25 tp-t kapsz.
2015. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, különösen a harmadik válaszolóét, mindenkinek adoma zöldet! ;)
2015. márc. 24. 17:45
 5/5 Hungaristen ***** válasza:
Steam szintet úgy tudsz lépni, ha a játék dobott neked kártyát, vagy veszel és attól függ, hogy hány kártya kell egy kitűzőhöz, amennyit a fejlesztő megadott. Ezeket össze kell gyűjtened, majd amikor az összes megvan, jobb oldalt felül kék gombbal be fogja adni, hogy kitűző készítése. Rámész. Majd egy kisebb töltés után már van plusz 100 TP-d és a raktáradban meg egy háttér és egy hangulatjel. A hátteret be tudod magadnak rakni a profilom szerkesztése gomb után, ahhoz úgy tudom, hogy x szint mentes. Amikor kész a kitűző, egy ideig nem tudod elcserélni, vagy eladni a Steam tárgyaidat, amit a játék dobott a kitűző készítéséért. De ha türelmesen megvárod, el tudod ezeket adni és kezdődhet az egész elölről. Csak kártya nélkül, szóval megint lehet gyűjtögetni a kártyákat. Miután megvan a kitűződ, a játék már nem fog több kártyát adni, de jogosult maradsz egy bónuszcsomagra. Ami annyit jelent, hogy amiért megkaptad a kártyáidat ingyen kaphatsz egy 3 játékkártyából álló bónuszcsomagot, amit ki tudsz bontani, vagy el tudsz adni. Remélem, hogy minden információt leírtam. Ja és még valami. Hogy vegyél játékkártyát, nem muszáj, hogy meglegyen annak a bizonyos játéknak. Persze a Steam piacról beszélek. A piacot meg elsőnek úgy tudod használni, hogy összeget töltesz fel a Steam pénztárcádba. Ezt meg tudod oldani bankkártyás fizetéssel (ezt nem ismerem), a másik meg a Steam pénztárca feltöltőkód vásárlásával egy online helyen (pl.: g a m a g e r . c o m). Az utóbbinál az aktuális árfolyamot nézi a Steam, ezért az összeg eltérhet. Nálam is volt 5 euró 4.69. De ezzel legalább tudsz magadnak venni bármit a Steamen. Olcsóbb, vagy drágább játékot, hátteret, hangulatjelet, bármit. Na mostmár tényleg befejezem, mert szerintem sok az infó. Sok szerencsét a kitűzőkhöz. Üdv: Magyar
2017. nov. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!