Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office Word 2013-ban...

Microsoft Office Word 2013-ban hogyan alakíthatok át egy többsoros, az oszlopokat tabulátorokkal elválasztott szövegrészt hasábossá?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabban:

Korábban notepad++-ban írtam meg egy zene fordítását, ahol az egymás mellé igazítást több tabulátorral oldottam meg. Azért történt így mert egy táblázatokat, hasábokat nem támogató chat-oldalra kívántam beírni a szöveget, és így jelent meg rendesen.

Most ennek a szövegfájlnak a tartalmát másoltam át wordbe, és az lenne a kérdésem, hogy a Word képes-e felismerni a különálló szekcióit a szövegnek, és képes-e táblázattá (de még jobb lenne, ha hasábbá) alakítani a szöveget?

Jelen esetben egy Alt + kijelöléssel meg tudtam oldani, de amennyiben több szekciója is van a szövegnek, úgy ez már bonyolultabb, így érdeklődnék, létezik-e erre megoldás.


Köszönöm!



2015. márc. 25. 13:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!