Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az OMSI 2 nevű busz szimulátor...

Az OMSI 2 nevű busz szimulátornak, olyan az irányítása (ha átállítjuk billentyűzetre) mint a Euro Truck Simulator 2-nek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon megtetszett nekem a Euro Truck simulator 2-ő kamion szimulátor, így mivel a buszokat is szeretem az Omsi 2 is felkeltette az érdeklődésem. Sokan írták, más nyelvű fórumokon, hogy borzalmas az irányítása... Ez mégis mit jelent? Mármint miben nyilvánul meg, hogy borzalmas az irányítása? Illetve, mégis mennyiben másabb az irányítása mint a Euro Truck Simulator 2-nek? Tudom, a két készítő nem ugyanaz. Nem is erre akarok kilyukadni... Pusztán, mielőtt letöltöm/megveszem érdekelne ez a dolog. Mert, számomra a billentyűzet is megfelel irányításra, és ha tényleg tragikus a "billentyűzeten való kormányzása", akkor inkább visszatérek a Euro Truck 2-re, és nem töltöm le az Omsi 2-t.


(A vulgáris, sértő kommenteket mellőzzük, ha kérhetem!)



2015. márc. 26. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Na szóval,

Billentyűzeten annyiban különbözik, hogy az ETS-ben a hátramenet a fékkel van egy gombon. Az omsi 2-ben meg nem. Meg még annyi van, hogy 2 gombbal tudod az omsi 2-ben forgatni a kormányt a két irányba, egyel meg középre. A gázadás annyiban más, hogy a ,,gáz" gombbal csak 75%-ig nyomja a gázt, egy külön gombbal tudsz neki teljes gázt adni. Annyira egyébként nem tragikus a billentyűzeten történő irányítás, igazából a valósághűség kedvéért ajánlatos beszerezni egy kormányt.

2015. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te milyen kormányt ajánlanál? Aminek az ára lehetőleg, nem egyhavi fizetés.
2015. márc. 26. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van:

HAMA Racing Wheel Thunder V18

Ára kb 10000 forint

2015. márc. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez pont megfelelő.
2015. márc. 29. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!