Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dying Light-ban miért van az...

Dying Light-ban miért van az hogy letöltöttem egy R. G Mechanics verziót. És a mentések meg maradnak de a mellék küldiket nem birom elfogadni a "T" betű hosszan nyomásával mert nem csinál semmit miért (többi lent)?

Figyelt kérdés

És ez a verzió tartja meg a mentéseket.

Ha bármijen másikat töltök le akkor meg nem tatja meg a mentéseket de valamelyik igen.

És nem tudom 1440x900 (16:9) felbontásnál nagyobbra rakni miért nem lehet ezeket FULL HD-ba tenni mert nekem minden abba megy (16:9)-es a képernyőm.

Vagy a mentés nincs meg ha kilépek.

Vagy a felbontást nem lehet 1920x1080-ba rakni.

Vagy a T betű nem műkszik ha mellék küldit kell elfogadni és akkor az N se ami a kilépés.

Mi a rákért ilyen?



2015. márc. 26. 21:34
 1/2 Tengor ***** válasza:
Mert egy lopott játékot próbálgatsz. Fizess érte v. szenvedj vele!
2015. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor haverom eredeite miért hasonló gondal küzd mert neki se lehet nagyobra venni a felbontást?
2015. márc. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!