Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket válasszam telefonhívá...

Melyiket válasszam telefonhívás rögzítésénél: 3GP, amr, vagy wav?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom mi a különbség, valamelyiknél esetleg jobb minőségű lesz a felvétel?


Illetve egy másik kérdés, a beállításokban a "Hangforrás"-nál melyikre érdemesebb állítani?

Mic, Voice Call, Voice Communicaion, Camcoder, Voice Recognition, Voice UpLink, Voice DownLink

Az alkalmazás neve: Automatic Call Recorder

[link]



2015. márc. 26. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a sima hangfelvételnél (nem telefonhívás) még az aac formátum is ott van a lehetőségek között.
2015. márc. 26. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Hangminőség - fájlméret.

Ezek között tologathatod a képzeletbeli csuszkát.

Felhívod az ügyífélszolgálatot rövid időre és próbálgatod vagy ha rögzít simán is, akkor verset mondasz neki és visszahallgatod az eredményt.

2015. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont ezt az appot használom, és nekem a hangforrás: voice call, formátum: wav :)
2015. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont azt remélem tudod, hogy ha a másik fél nem tudja, hogy rögzíted a hívást, akkor megsérted a jogait :D én minden hívás elején bemondom, hogy a hívást rögzítem, ha nem tetszik, tedd le és ne hívj vissza. XD
2015. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!