Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pendrive-on lévő telepítőt,...

Pendrive-on lévő telepítőt, ha átmásolok egy másikra, akkor az is működik majd boot-ol, vagy külön meg kell csinálni a másikra?

Figyelt kérdés
8.1-et keresek még önaktiválóst, ha valaki tud ncore, vagy microbit...köszi. :)
2015. márc. 27. 06:17
 1/4 donfetibo ***** válasza:

Szerintem nem!!!

Mert ha win telepítő DVD-t bemásolod azt ki, akkor nem fog bootolni a DVD-ről!!!

Csináld vagy Deamon Toolszal vagy Magic Iso programmal iso fájlt csinálsz, azt az iso fájlt meg rá teszed néróval a pendrivera!!!

Itt vannak a képek, hogy-hogy csináld:

[link]

[link]

[link]

és kész☺☻

2015. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő, köszi..., de a forrás telepítő pendrive-on van, nem DVD-n, vagy lehet félre értem amit mondasz. Viszont arról vajon tudok csinálni ISO-t, mert valóban így biztosabbra mennék.
2015. márc. 27. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
UEFI alapú telepítőnél működik, MBR alapúnál nem, mert ott a boot szektor és az MBR nem másolódik a fájlokkal együtt. (UEFI-nél csak az kell, hogy a megfelelő indítófájl a megfelelő mappában legyen.)
2015. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd jelzek mire jutottam.
2015. márc. 27. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!