Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Javasolnátok egy Adobe Photosh...

Javasolnátok egy Adobe Photoshopnál egyszerűbb képszerkesztőt, ami azért nem tud nála sokkal kevesebbet?

Figyelt kérdés
Oké, hagyjatok azzal, hogy milyen béna vagyok, amiért nem tudom használni. Ez van.
2010. febr. 17. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

gimp

[link]

2010. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a PhotFiltre is jó, csak rákell jönni a jóó trükkökre :D
2010. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*PhotoFiltre
2010. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy könyvből amit kiveszel a könyvtárból illetve megvehetsz a boltban 4-5e Ft-ért nagyon jól meg lehet tanulni használni. Szerintem nincs olyan program ami ugyanennyit tud és hasonlóan barátságos és átlátható a kezelőfelülete. Persze a lényeg, hogy béna vagy.
2010. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Artweaver [link]


Nagyszerű kis program, amelyről korábban már írtunk egy bővebb bemutatót.

[link]

Ez közelíti meg leginkább a Photoshop felületét és működését. Rétegkezelő, klónozás, fényelés, rengeteg effekt és szűrő várja a

felhasználókat. Utóbbiakat ráadásul nem a menüpontok alapján kell beazonosítanunk, hiszen elınézetet is kapunk mindegyikről a Filter

Gallery ablakban.

2010. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tutujka válasza:
Corel Paint Shop pro
2010. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!