Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítek 32 bit-es...

Hogy telepítek 32 bit-es gépre 64 bit-es OS-t boot cd/ pendrive nékül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen lusta vagyok kiírni az iso-t, kíváncsi vagyok, hogy ezt meg lehet-e oldani.

2015. márc. 28. 16:16
 1/8 Tengor ***** válasza:
100%

Persze. Fizetsz egy szakinek, aki megcsinálja.

Egyébként 32 bites gépre nem fogsz tudni 64 bites oprendszert tenni. Nem csak a most rajta lévő OS 32 bites?

2015. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, rosszul fogalmaztam meg.

A gépben x64-alapú processzor van. Eddig csak az OS volt 32-es.

2015. márc. 28. 16:21
 3/8 hypno ***** válasza:
100%

Vagy leküzdöd a lustaságod, vagy fizetsz valakinek, hogy csinálja meg.

Másként nem megy a dolog.

2015. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha kicsomagolod az ISO-t (UltraISO, esetleg mountolás után, de Total Commander is tud ilyet) a vinyóra, akkor elvileg elindul a setup.exe 32 bites windowson is. Ha elindul akkor win, de ebben nem vagyok már 100% biztos.
2015. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Kipróbálom, köszi!
2015. márc. 28. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak bootolható médiáról tudsz telepíteni 64 bitest, 32 bites rendszerről nem lehetr frissíteni, a kicsomagolós verzió nem fog elindulni, hibát fog írni, amikor el akarod indítani.
2015. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Vinyóról csak frissíteni tudsz pl pro-ról ultimate-re vagy újratelepítheted a 32 bites rendszeredet, de 32 bitesről 64-bitesre lehetetlen.


Amúgy meg hogy lehet valaki annyira lusta hogy ne tudjon pendrive-ra rakni egy telepítőt. Te már ezen a szintű lustaságon vagy: [link]

2015. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most írtam ki, nyugi :)

Csak szeretek többféle megoldásmenetet kigondolni. Köszi a válaszokat :)

2015. márc. 28. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!