Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Srácok nem tudtok véletlenűl...

Srácok nem tudtok véletlenűl valami jó kis video szerkesztő meg háttérzaj szűrő programot?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami megbízható,könnyen kezelhető és lehetőleg ingyenes (nem baj ha fizetős).

2015. márc. 29. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű videószerkesztő a Camtasia Studio 8. van benne egy minimális zajcsökkentési lehetőség. De ha nem volna elég akkor erre kiváló választás lehet az Audacity.
2015. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hangokhoz audacity a legjobb

ingyenes videó szerkesztő(windowsra) a legjobb szerintem a: [link]

aki meg fizetőst használ azok a sony vegasra esküsznek, de szerintem az egy hulladék

2015. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azok köpködik a Vegast akik nem értenek hozzá, és még büszkék is a butaságukra.
2015. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ismerem az összes nagyobb videószerkesztőt, de a Sony vegas-t gyűlölöm. Pedig használni tudom. Tudnám.
2015. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg érdekes. Ha szabad kérdeznem, mi a gyűlölet oka? Szerintem nagyobb videó projectekhez kitűnő választás. Nekem a gépemen ott van a Sony Vegas 10., Corel VideoStudio PRO X6, Ciberlynk Power Director 10., Sony Movie Studio HD Platinum 11.,de ez a sorrend is köztük....Adott videós feladathoz így a legideálisabbat ki tudom választani, de Sony Vegas áll az első helyen..........
2015. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ezt a kérdést már én is többször feltettem magamnak, de nem tudom rá a választ. talán a kinézetre foghatnám,... de....Nem tudom.

A PowerDirector, és A. Premiere között ingadozok, de a Vegas az nekem mindig is túl rideg volt.

Ez van. :)

2015. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!