Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogy lehet eltávolítani a...

Gana95 kérdése:

Ezt hogy lehet eltávolítani a gépemről?

Figyelt kérdés

Van egy olyan bővítmény a számító gépemen hogy "SaleaPelUs"... és akárhogy próbálóm keresni, nem találom...

Eltávolítom a bővítményekből, de a következő indításnál már újra ott van..



#eltávolítani.
2015. márc. 29. 08:22
 1/5 belapus ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a telepített programok között is keresgélni kell.Döntő részben - hiszen másképp túl egyszerű volna - teljesen más néven található meg.Minden ismeretlen programnak utána kell nézni.
2015. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én elsőnek víruskeresést ajánlok: [link]


aztán meg ha nem tűnik el, keresgélni hogy hol van, mivel gondolom nem tudod leállítani, mert újra indul egyből(ha fut nem tudod törölni), ilyenkor az a hasznos, ha a vírusirtóddal(ami fent van), avval karanténba rakod, újraindítod a gépet, és aztán már nem fog futni elvileg, és letörölheted

2015. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a feladatkezelőben tudod melyik proccess tartozik hozzá, akkor jobb klikk rá és fájl helyének megnyitása, vagy valami hasonló nevű van ott
2015. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy melyik program rakta fel, és nem tudom hogy merre van..
2015. márc. 29. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nehéz manuálisan törölni ezért indítsd ujra csökkentett módba hálózattal a géped(ha nem tudod mi az googlezd ki)


Majd töltsd le a következőket:

-Adwcleaner

-Malwarebyte's Antimalware

-Toolbar Cleaner

-Hitman Pro


Majd pedig ezekkel futtass csökkentett módba mélyvizsgálatot, amit találd rakasd vele karanténba és töröld.


Utánna indítsd ujra géped és netezz tovább nyugodtan:)


Sok sikert!És jó napot!:)

2015. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!