Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe After Effects -hez,...

Adobe After Effects -hez, holtalálok effekteket?

Figyelt kérdés

Jelenleg adobe after effects cs4-et használok,

Szeretnék hozzá letölteni effekteket.

a következőkre lenne szükségem.

Orbing effekt azaz teleportálás effekt.

Dusting effekt azaz olyan amikor szíven döfnek egy vámpírt a filmekben és az porrá válik.

tűzgömb, energiagömb és ezekhez hasonló "természetfeletti effektek"

Aki tud segíteni legyen szíves linkelje vagy írja le hogy honnan tudnám letölteni. THX



2015. márc. 29. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A komoly és kész effektek általában fizetősek. Nem nagyon szoktak fent lenni torrent oldalakon sem...
2015. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
erre már én is kíváncsi voltam azt hittem hogy beépített efektekkel rendelkezik a program de akkor nem ezek szerint. saját efekteket létrehozni bonyolult ?
2015. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rendelkezik saját effektekkel, ezek használatához tanulni kell tutorialokból, vagy kész projecteket, templateseket kell letölteni.Például:

VIDEOHIVE.After.Effects.Project.Templates.Collection.REFLECTIONS

Videohive - Project Pack for After Effects....stb,stb

Az ezekben található kész projecteket átszerkeszthetjük kedvünk szerint. De szükség lesz hozzá még az Adobe Photoshop, Adobe Fireworks a .png, és .psd fájlok létrehozásához, kicseréléséhez....

2015. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De vannak viszonylag egyszerűen szerkeszthető kész projectek, ahol csak a Text fájlokat kell csak átírni, és nincs szükség más programokra....
2015. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet hogy csak számomra, de nagyon bonyolultnak tűnik a dolog.

Esetleg valaki tudna linket küldeni magyar tutoriálról, amiben meg tudnám nézni hogyan kell e fajta effekteket készíteni?

2015. ápr. 2. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=vjunGguxDNE

Van több része, nézegesd.

2015. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen esetleg azt megtudná mondani valaki hogy azokat ferde kockákat amivel kijelöljük hogy az effekt honnan kezdődjön illetve hogyan mozogjon, hogyan kell behívni, mert nem jöttem rá még mindig képet küldök mire gondolok, ha nem lettem volna érthető, pirossal jelzem. előre is köszi!
2015. ápr. 17. 16:15
 8/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem engedi elküldeni a képet de találtam google-ban egyet. [link] aluról a 6.sorban láthatóak.
2015. ápr. 17. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Azokat a kis ferde kockákat úgy hívják hogy keyframe, és úgy tudod behívni, hogy rányomsz az adott effektnél, vagy tranzformációnál a kis óra ikonra. Ekkor válik aktívvá. Ha tovább tekersz a videóban és állítasz az értéken, akkor automatikusan elmenti a módosítást, és már nem kell megnyomni az órát. Pl. A videó elején az "opacity"-t lehúzod 0-ra, meg nyomod az órát, a videó végére tekersz, felhúzod 100-ra, akkor ha vissza tekersz a vidi elejére, és lejátszod azt, látni fogod hogy a sötétből egyre jobban látszani fog a kép. Így működik az összes effektnél, mozgásnál és mindennél. Remélem érthetően fogalmaztam és tudtam segíteni.
2015. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönőm, segítettél a válaszoddal most már annyira belejöttem a program használatába, hogy amatőr effektezéseket el tudok végezni, de viszont azt nem tudom, hogy hogyan kell pl.: a gonosz azaz a fekete szemet effektezni, elnézést ha nem vagyok érthető.

Néztem tutorialokat, és bár egyszerűnek tűntek, cseppet sem azok, sőt valahogy nekem sehogy sem sikerül. esetleg valaki letudná írni részletesen mit kéne tegyek??

2015. máj. 8. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!