Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggatnak azok a...

Miért szaggatnak azok a filmek amiket dvd decrypterrel vagy imgburnnel megírok?

Figyelt kérdés
DVD +RW -re (újraírható) szoktam megírni a filmeket (ISO formátumúakat) és az első 6-7 újraíráskor még minden film szaggatás mentesen megy de amikor később megint ráírok egyet akkor már a film néhol szaggat meg átlép vagy 5-8 másodperces jeleneteket. Dvd lejátszón szoktam nézni a filmeket. Tudom ,hogy nézhetném gépen is de a családdal szoktuk nézni együtt a filmeket és ők inkább a lejátszóval akrják nézni tv-n. Laptopunk meg nincsen ,hogy rádugjuk a tv-re. A gépházas pc-t meg körülményes lenne levinni az emeltről minden film nézéskor. Dvd lejátszó meg eléggé régi szóval divx-et nem játszik le.

2015. márc. 29. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam a TDK lemezeknél volt hasonló jelenség, meg Maxell. Azóta Werbatimot használok, azok bírják. Milyen a lemezed?
2015. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az újraírható lemezek tönkremennek egy idő után. Ha az asztali lejátszó amúgy sem annyira jó minőségű, és/vagy az íród nem olyan jó minőségű és/vagy túl gyorsan írsz vele és/vagy nem túl jó minőségű lemezre, akkor annál hamarabb lesz hiba a rendszerben.


- kell egy jó minőségű író

- jó minőségű lemez

- normális sebességgel kiírni, nem túl gyorsan

- jó minőségű lejátszó

- mind írás előtt, mind írás után a megfelelő helyen kell tárolni a lemezt (napfénytől, hidegtől melegtől, UV-fénytől védett helyen és nem összekarcolni)

2015. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!