Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Packard Bell easynote tk...

Packard Bell easynote tk driverek?

Figyelt kérdés

Üdv! Belefutottam abba a problémába, miszerint nem találom a megfelelő drivereket a fent említett notebookhoz. A weblap meg egy hulladék, nem találja a gépet sem sorozatszám, se snid alapján...


[link]


amik rajta vannak a hátulján:

EASYNOTE_F4081-RB-132HG

S/N: LXBQB0C0071232233F1601

SNID: 12314009516

Atheros WLAN-hoz kéne főleg a driver, mert így frissíteni se tudom, illetve az UTP kábelt sem ismeri fel a notebook (asztalihoz való win7 ultimate 64 bit ment rá).


Előre is köszönöm a segítséget.



2015. márc. 29. 18:16
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Én a múlkor, mikor ilyen gondom volt felhívtam a support -jukat, a címkén lévő adatok alapján azonnal megmondták, hogy találom meg a megfelelő drivereket.
2015. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nevetségesen hulladék az oldal, van széria számom meg minden és az oldal sose talál semmit ezekkel. Ha meg netalántán listából szeretnéd kikeresni a gépedet, sehol egy normális felragasztott címke, hogy mégis mi a pontos típusa, 30 féle gépre meg beraknak 1 ugyan olyan képet és nesze, élvezkedjél...
2015. márc. 29. 18:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Fórum oldalakon vadásztam közben, azt írták ez a f*s tk81-es típus. De komolyan, fórum oldalon kell kikeresni mert ennyire nevetségesen rossz a weblap? hagyjuk már. Nincs az az isten, hogy még egyszer hagyjak valakinek hp laptopot venni a környezetemben. Teszem hozzá a weblap már 10 perce forog és próbálja előkeresni nekem a drivereket, szép munka...
2015. márc. 29. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen köze sincs a Packard Bellnek a HPhez, két teljesen külön cég.
2015. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!