Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a felvett videót...

Hogyan lehet a felvett videót megszerkeszteni?

Figyelt kérdés

Milyen program kell hozzá?

Hogyan lehet olyat csinálni minthogyha a videó egy tv műsoros videó lenne. Vagy hogyan lehet vágni, hangot alátenni stb. Hogyan lehet úgy szerkeszteni hogy az utcán vagyok de valahol mégis máshol vagyok?


2015. márc. 30. 07:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet feliratot csinálni?
2015. márc. 30. 07:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Videókat szerkeszteni, -bármilyen meglepő- videószerkesztő programokkal lehet. Erre keress rá ! Akár itt is.

ami az utcán is vagyok kérdést illeti. ezen mér rágódj egy kicsit, mert számomra értelmezhetetlen.

2015. márc. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

"utcán is vagyok kérdés" szerintem a háttér cserére gondolt.

Ebben az esetben ki kell ábrándítsalak. A Video szerkesztést nem egy napig gyakorolják free programokkal hogy ezt kivitelezni tudd a kérdésedből kiindúlva.

Feliratot, logo-kat egy egyszerü képszerkesztő programmal el tudod készíteni. Hozzá tenném még hogy a videoszerkesztés erős vasat ígényel.

2015. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen a háttér cserére gondolok
2015. márc. 30. 15:03
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Nagy stúdiokban a háttér cseréjét teljesen homogén színnel készítik el, nem véletlenül. Ezért látsz betekintőkben zöld vásznat, hogy könnyen ki lehessen "dobni" a felesleges területeket, de így is nagy munka erős géppel, profi programmal és képzett szakembereknek is hogy ezt megtegyék.

[link]

2015. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!