Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék egy saját receptköny...

Nemzetes kérdése:

Szeretnék egy saját receptkönyvet készíteni pc-re. Van ehhez olyan program ami elkészíti nekem?

Figyelt kérdés
Olyan programra gondoltam, ami a bevitt recepteket letárolja, folyamatosan bővíthető, és szükség szerint kinyomtatható füzet formába. Lényeges, hogy ne receptkártya legyen és ne nyomdák által közreadott szoftver, mer azok csak akkor működnek, ha tőlük rendeled a nyomtatást. Szeretnék egy komplett szakácskönyvet létrehozni ami az idők folyamán összegyűjtött receptjeimet kinyomtatva, értékes ajándék lehet az ismerőseimnek. Mindent saját magam szeretnék csinálni de a sablon valahogy nem akar összejönni sehogy. Próbáltam word sablont keresni, de nincs sajna, vagy csak én nem találtam olyat ami megfelelne. A sablon, jó lenne ha tudna képet fogadni és az oldalak díszíthetőek lennének, vektorgrafikákkal. Tudom extra kérés, de a végeredményt is szeretném ha extra profi lenne. :) Kérek minden leszóló, beszóló kedves olvasót, ne ezt a topicot használja ferde hajlamai kielégítésére. Az értelmes és segítőkész hozzászólásokat nagyon szépen megköszönöm!

2015. márc. 30. 12:47
 1/2 anonim válasza:
Esetleg az Adobe InDesign programját tudom ajánlani. A sablont te dolgozhatod ki, PDF-be elmentheted, abból meg már egyszerű nyomtatni.
2015. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az Indesign, Nekem elég bonyolultnak tűnik, nincs valami egyszerűbb kiadványkezelő, ami az átlag felhasználó szintjére van igazítva? Próbáltam már több kiadványszerkesztőt, de sajna mindegyik elég bonyolult.:(

Tudom, ha nem értek hozzá, akkor minek kezdek bele, de hát az ember már csak ilyen. Próbálkozunk, hátha...

2015. márc. 31. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!