Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Állandóan lefagyok. Mi az oka?

Állandóan lefagyok. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Win7 ultimatem van és sokszor néhány pillantara befagy az asztal,képenyő..Gigabyte ga-970a-ds3p am3+ alap

AMD fx-4130 3,8 g 4mb am3+ proci

vtx3d radeon hd7770 ghz edition 1gb gddr5 vga

kingston kbr16n11s8 4gb 1600 mhz ddr3 ram

toshiba 500gb merevlemez

samsung sh 224 db cd/dvd író .


vadi új colermaster táp.


2015. márc. 30. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Olyan géped van mint haveromnak. :D Legalábbis a proci meg GPPU stimmel.


Ennél részletesebb infó kellene:

Mióta? Mindig ezt csinálta? Megfelelő driverek vannak feltelepítve? Minden jól összevan rakva?

2015. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát amióta megvan 10-20 másodpercre néha kifagy.
2015. márc. 30. 14:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Újra kérdezem: a Driverek megfelelőek? (pl az alaplaphoz kapott lemezről felraktál mindent?) Friss videodriver van fent?

Az alkatrészek megfelelően vannak összebiggyesztve?

2015. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát nem én szereltem , és nem is én telepítettem.
2015. márc. 31. 14:20
 5/14 A kérdező kommentje:
hol nézhetem meg azt hogy minek kell feltelepítve lenni?
2015. márc. 31. 14:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Hűha. Tudsz gépet formázni? Azaz Windowst újratelepíteni? Ha igen, akkor tedd meg. Az ezutáni teendőid:

1. Beteszed az alaplaphoz kapott lemezt, és elindítod azt az exe fájlt, ami behozza a lemez tartalmának menüjét. (De általában ezt beadja magától). Az esetek 98%-ában van egy olyan pont, hogy minden driver feltelepítése. Erre rámész, és szépen ügyesen, türelmesen végigvárod a telepítés menetét, ami alatt ne csinálj semmit és a géped is újra fog indulni párszor. Újraindulás után folytatni fogja a telepítést. Addig ne is nagyon nyúlj hozzá. Ha nincs olyan menüpont hogy minden feltelepítése, akkor külön külön rakj fel minden vackot a biztonság kedvéért, utólag úgyis tudod törölni a felesleges dolgokat (ezt azért írom, mert látom nem igazán értesz hozzá)

Utána az AMD oldalán keresel videodrivert a HD 7770-s kártyádhoz.

Ezek a létszükségletek, a többi alkalmazásfüggő (pl directx úgyis felrakja magát egy játék telepítéssel, stb.)

2015. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
értem szvl ezek okozhatják ezt?
2015. márc. 31. 15:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen. A nem feltelepített driver, vagy rosszul felrakott okozhat ilyen problémát.
2015. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
viszont internetezésnél kiszokott ilyet írni amikor ilyet csinál hogy várakozás az AppChachre.
2015. márc. 31. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet vírus is, vagy felesleges program, ami inkompatibilis/felesleges.

Ha nincs semmi fontos fent, én kitakarítanám a rendszert (formáznám.)

2015. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!