Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan zenelátszó...

Ismertek olyan zenelátszó programot amire ha zenét töltünk fel nem foglalja a belső memóriát?

Figyelt kérdés
és olyan program kéne amire gépről lehet rátenni a zenéket és nem foglalnak helyet a zenék

2015. márc. 31. 01:42
 1/6 A kérdező kommentje:
zenelejátszó mobilalkalmazás**
2015. márc. 31. 01:44
 2/6 anonim ***** válasza:

"nem foglalnak helyet a zenék"

Nem értem, akkor hova akarod "rátenni" a zenéket?

2015. márc. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Na, én is kíváncsi volnék, mit akart ez jelenteni.
2015. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Három lehetőség jut eszembe:

- Külső memória, de ezzel nem tudom, mennyivel vagy előrébb,

- felhőbe feltöltés, de ez végképp nem egy okos megoldás hordozható eszköz esetén sem (a felhő tárhelyek nem is erre valók),

- rádió hallgatás. Várni kell, amíg leadják a kedvenc számaidat, de garantáltan nem foglal semmi tárhelyet.


Amúgy miről beszélünk? Androidos mobil eszköz? :)

2015. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nokia lumia 710 aminek csak 4gb a belső memóriája és a külső nem bővíthető :)
2015. márc. 31. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
A lehetőségeidet már felsorolták. Én csak annyival egészíteném ki, hogy 0 bájt méretű zenéket töltsél rá. Igaz ugyan, hogy ezek is foglalnak helyet de az elenyésző. A legjobb az egészben, hogy legalább csenbdben szól így nem zavarja a környezeted és halláskárosodást se okoz. Nem növeli még egyel a már amúgy is meglévő orvosi problémáidat.
2015. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!