Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor az adobe pdf...

Most akkor az adobe pdf olvasó program (androidos telefonra) ingyenes vagy sem?

Figyelt kérdés
Kerestem a telómra ingyenesen letölthető pdf olvasó progit. A gondom csa az hogy miután rákattintottam a telepítés gombra azt írta ott valahol alatta hogy " alkalmazáson belüli vásárlások 400-22000Ft tételenként". Most akkor ez mit jelent??

2015. márc. 31. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

ingyenes, azt csak azt jelenti hogy vannak bizonyos funkciók/szolgáltatások amiket csak + pénzért tudsz használni


vagy ha nem tetszik az adobe, akkor én még ezt tudnám ajánlani:


[link]

2015. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsánat rosszul mondtam: nem + pénzért, hanem csak simán pénzért
2015. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És most hogy letöltöttem ismét bajban vagyok. Angolul van minden egy kukkuot sem értek. Valahol be lehet állítani a nyelvet?
2015. márc. 31. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet. Egyébként is 2015 van, illene tudni angolul.
2015. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Lehet, hogy angolul nem tud, de németül, franciául, kínaiul stb. meg lehet hogy igen.


FBReader + FBReader PDF plugin:

[link]

[link]

Tud magyarul és más e-book formátumokat is támogat.


Személyesen a RepliGo Reader-t használom. Sajnos már nincs fent az Áruházban és csak angol, de kicsi és gyors, valamint az újratördelés (kétujjas zoom-mal) és az éjszakai funkció is benne van.

2015. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!