Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel diagramban hogy kell...

Excel diagramban hogy kell ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Kérdőív eredményeit összesítem. Az adatokat úgy vittem be, hogy egyik oszlopban a válaszlehetőségek, mellette másik oszlopban, hogy hányan jelölték meg azt a választ (fő). Így a diagramban a függőleges tengelynél a maximum érték az a szám, ahányan a legtöbben válaszoltak az egyik kérdésre. De én azt szeretném, hogy az legyen a maximum, ahány embert megkérdeztem összesen és ezen belül mutassa a diagram, hogy melyik kérdést hányan választották. Viszont ezt az adatot ( az összes főt) nem tudom bevinni sehogyan sem a táblázatba :( Nem tudom így érthető-e...

2015. márc. 31. 10:29
 1/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Duplaklikk a tengelyen, előjön a Tengely formázása panel, rögtön az első a Tengely beállításai, a jobb oldali beállítós részben a második a Maximum, kattints át a Rögzítettre és írd be a neked szükséges számot
2015. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült! :)
2015. ápr. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!