Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Open Broadcaster software...

Godi kérdése:

Az Open Broadcaster software program hiba üzenetet küld, mit tegyek?

Figyelt kérdés

file:///C:/Users/godee/Desktop/11116212_916549148396973_1977593732_n.jpg

Itt látható a képen a hiba üzenet amivel nem tudok mit kezdeni,s nem értem mi lehet a probléma?! Nem tudom használni de már nagyon belevágnék a videózásba. Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2015. márc. 31. 18:34
 1/1 A kérdező kommentje:

Le ellenőriztem, és nem nyitja meg a képet (sajnálom) De szóról szóra leírom mit ír ki a hiba üzenet:

Could not initialize directx10 on mobile intel(r) Series Express chipset Family. This error can happen for one of the following reason:

1.) Your gpu is not supported (Directx 10 is required - note that many integrated laptop GPUs do not support DX10)

2.) You're running Windows Vista without the Platform Update

3.) Yours video card drivers are out of date

If you are using a laptop with NVIDIA optimus or AMD switchable Grapics, make sure OBS is set to run on the high perfomance GPU in your driver settings.

2015. márc. 31. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!