Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom megnyitni a képeim,...

Nem tudom megnyitni a képeim, hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Az összes képem átalakult erre: NSBHHQG fájl (.nsbhhqg)előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 1. 10:01
 1/8 Tengor ***** válasza:
Ha az egyiket átnevezed az eredeti formátumára, akkor megnyílik?
2015. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem! Próbáltam már. Próbáltam már InfraView programmal is a csoportos átnevezést is, egyikkel sem lett jó
2015. ápr. 1. 10:31
 3/8 A kérdező kommentje:

Kép: [link]

Amiket pl, most töltök le azokat megnyitja, de amik előtte is fent voltak azokat nem tudja megnyitni egy képnézegető sem. a Windows képnézegető ezt írja ki: ....a fájl valószínűleg sérült, vagy túl nagy..

2015. ápr. 1. 10:38
 4/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Nagy valószinűség szerint beszedtél egy CTB locker virust : [link]


Nem biztatlek semmi jóval.


Elsőnek el kell távolitanod a virust.


Viruseltávolitás után :


Ha volt backup a képeidről akkor arról vissza tudod őket szerezni.


Szóba jöhet még a rendszer viszzaállitás (bizonyos fájlok elvesznek, bizonyosak visszajönnek - illetve a virus is visszatérhet)


Illetve megpróbálhatod még a törölt fájlok visszaállitását (egy pár fájlt biztosan meg tusdsz igy menteni)


Sok sikert.

üdv.

2015. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tengor ***** válasza:

A fájlok kiterjesztését valójában nem írtad át, mert nem látszik a kiterjesztés. Itt van, hogy hogy tudod beállítani: [link]


Ugyanakkor az IV nem a kiterjesztést nézni, szóval félő, hogy az előttem szólónak igaza van és ezekre a képekre keresztet vethetsz.

2015. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi mentésem a képekről, csak simán fent voltak a gépen
2015. ápr. 1. 14:54
 7/8 Tengor ***** válasza:
Akkor azokat bizony jó eséllyel nem látod többet.
2015. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget is! A jövőben elővigyázatosabb leszek!
2015. ápr. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!