Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a need for...

Miért szaggat a need for speed shif-t a Laptopon? Elvileg el kéne bírja a gép MSI EX700 Nvidia geforce 8400 Gs videokártyával! Valami ötlet? Ja és megnéztem több felbontásban is, de nem az a gond!

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja. Kéne. Csak a laptopokat továbbra sem játékra tervezték...
2010. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezt arra is! Azért lett hozatva! Köszi azért a segítséget!
2010. febr. 18. 13:36
 3/8 anonim válasza:
azért az se mindegy hogy vistád van vagy xp-d mert vistára 3 gb ram-ot kér amíg az xp-re 2gb-ot.ha ez nem gond akkor igaz én még nem nagyon játszottam vele csak az elődjeivel de biztos van benne olyan hogy beállítások/grafika azokat vedd alacsonyabbra és úgy hátha jobban műxik nekem is a pro street-et alacsonyabbra kellett vennem ja és itt egy gépigény: [link]
2010. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen amúgy xp-m van,a gépem meg gyárilag 2 Gigás! A videokártya is jó tehát nem értem! De azért köszi!Amugy megpróbáltam több felbontásban is de egyszerűen akkor is akadozik! De a demo benne az nem csak mikor elkezdem a karriert! Helo
2010. febr. 18. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Az asztali gépekbe tervezett 8400 GS is csak 800x600-ban full minimumot futtatja, hát akkor a notebook kiadást ne is említsük.
2010. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De ezt arra is! Azért lett hozatva!"

És ezt a laptop is tudja, főleg a hűtése? :)

2010. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze! Dupla hűtőrendszere van 4 ventillátorral!
2010. febr. 25. 05:33
 8/8 anonim válasza:
A laptopban lévő videókártya gyenge. Nekem ilyen van az asztali gépemben és az is egy rakat sz@r. Hiába az 512MB videó memória ha kicsi a memória és a GPU órajele.
2010. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!