Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a kmplayer?

Figyelt kérdés
Amikor elinditok egy filmet, akkor kiirja, hogy "A program nem indult el, mert MFPlat.Dll hiányzik a számitógépről. A probléma megoldásához próbálja meg újratelepiteni a programot" Aztán a film elindul, de nincsen rajta hang. Nemrég vettem a laptopot és eredetileg FreeDOS operációs rendszer volt rajta, de aztán raktak rá jogtiszta Windows 7-et.

2015. ápr. 2. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld újra telepíteni a programot
2015. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi pár frissítés tönkrevágta az addig jól működő KMPlayert. Ajánlom a VLC Playert vagy az MPC-HC-t, mindkettő ugyanolyan jól működik, és legalább nem telepítenek kéretlen programokat a gépedre, mint ahogy azt mostanában a KM teszi.
2015. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már próbáltam többször is az újratelepitést, de nem működik úgy sem :( most lett rárakva a windows 7 és a frissitések, és utána telepitettem a kmplayert, igy nem a frissitések vágták tönkre... :/
2015. ápr. 2. 14:29
 4/8 fersk ***** válasza:
A legfrissebb kmplayered már tartalmazza az említett frissítéseket... :)
2015. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
KMPlayer-t használtam sokáig, aztán tönkretették, használhatatlan és lassú lett. Jó pár éve áttértem a PotPlayer-re, a KMPlayer eredeti fejlesztője foglalkozik vele ha jól tudom. Mindegy is, évek óta gyorsan és jól működik a PotPlayer, tele rengeteg funkcióval és beépített kodekekkel. Javasolom válts te is a PotPlayer-re.
2015. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem a PotPayert és tökéletesen működik. köszönöm :D
2015. ápr. 4. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a PP tényleg jó, olyan, mint a régi KM. Köszi!
2015. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A PP tényleg tök szuper :)

köszi a tippet

2015. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!