Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome: Hogyan tudom...

Google Chrome: Hogyan tudom beállitani, hogy legyen legördülő a címsor? Nem tudok ránézni arra hova járkáltam előtte.

Figyelt kérdés
Hiányzik onnan az a kis legördülő cucc. :D
2010. febr. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan itt nincs
2010. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
öhh. kár. :D
2010. febr. 18. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
helyette van az uj lap megnyitásnál a 8 ikon a leggyakrabban hazsnált honlapokból..
2010. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igazából felesleges révén hogy az oldal címének első vagy első 2 betüjét beírod aztán enter és már ott is van :)
2010. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de én még arra is lusta vagyok (: egyszerűbb lenne. am. nagyon jó böngésző, csak ez a hiánya van, meg nem tudom hogy tudok egy oldalt könyvjelzővé tenni.
2010. febr. 19. 06:31
 6/8 anonim ***** válasza:
címsor meletti csillagra klikk a bal oldalt és már kész is :)
2010. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ohh milyen jó ötlet, csak kár hogy nincs ott. :D
2010. febr. 20. 07:42
 8/8 anonim válasza:
Egyébként tényleg nagy kár,hogy hiányzik belőle ez az apróság,mert pl. sötétben való gépezésnél nem kell keresgélni a cím 2-3 kezdőbetűjét sem, hanem elég csak egérrel megnyitni a legördülőt és ott egy katt.
2011. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!