Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem frissít a Firefox...

Miért nem frissít a Firefox 36. 0.4 ről 37-re?

Figyelt kérdés

[link]


Hiába ellenőrzöm, nem adja fel a 37-est. Másnak sem működik a belső frissítője?

(Nem az érdekel, hogy külön letölthetem.)



2015. ápr. 2. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

<off>úristen... ilyen régi oprendszert használni..., akkor már inkább linuxot tennék fel</off>



<on>én az elsők között voltam akik letöltötték(a névjegy-es dolgon keresztül), de aztán 1 nappal később mikkor néztem másik gépen, ott nem frissített</on>

2015. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen régi op. rendszerről beszélsz? Windows 7 régi?
2015. ápr. 2. 21:22
 3/8 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 2. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
hát a bezáró gomb a névjegyes ablaknál, nem úgy néz ki mint egy windows 7-es gomb, de látom találtál megoldást
2015. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csacsi2 ***** válasza:

Nálam sem frissült.

Bug, vagy nem működő szerver ne érdekeljen, gondolom javították...

itt írnak róla:

[link]

2015. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen, belinkeltem, megtaláltam hogy bug.


(Pedig default firefox windows 7 alatt, nem tudom mi furcsa rajta)

2015. ápr. 3. 18:30
 7/8 csacsi2 ***** válasza:

Megjelenítés az ablakon és gombokon a megtévesztő.

A megjelenítési beállításokban valószinüleg ki van kapcsolva a megjelenítési stílus, így nem kerek a gomb és nincs árnyalva. Még a win 95.98,2000,Me időszakot idézi.

(xp)

[link]

Ez lehetett a megtévesztő. Nekem semmi bajom az egyszerű nézetekkel, jobban szeretme és semmit nem ami teljesítmény rovására megy. Így az automatikus frissítéseket is hanyagolom a firefoxban is. Néha megnézem én is hogy jött-e új verzió és offline telepítem.

Ez enegem is meglepett és csak a bővítményellenörző használatakor mikor utánanéztem a frissítéseknek derült ki. Remélem a következőt már jól érzékeli. Amúgy nagyobb frissítéseknél, mint ez a legutóbbi ahol rengeteget változtattak, új értékek kerültek az about:config-ba is nem árt egy tiszta telepítés.

2015. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jaaaa :)


Tényleg én minden friss Win 7-nél visszarakom az XP szerű kék háttér, szögletes ablak stílust, csak olyan régi a gép, hogy elfeledkeztem, hogy leszedem a csili-vili lekerekítést, meg háttérképet. Ok, most már világos :)

2015. ápr. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!